O nás

Jsme oficiální autorizovaný dovozce výrobků INNOKIN, nabízíme kompletní výrobní program iTaste, Cool Fire a iClear. Kvalitu a originalitu produktů Innokin Vám proto můžeme 100% zaručit. Naše firma by borak s.r.o. je deklarována výrobcem Innokin jako přímý oficiální dovozce s platným EORI číslem pro velkoobchod, maloobchod a marketing v České republice.

Námi dovážené výrobky Innokin jsou testovány a certifikovány spol. TÜV, BV LCIE, EMTEK, SGS, dle nejpřísnějších evropských norem CE, RoHs, LFGB, FCC, splňují také veškeré normy pro USA, recyklační poplatek REMA Systému a REMA battery je již zahrnut v ceně produktu.

Innokin Technology patří k předním světovým výrobcům luxusních elektronických cigaret a inhalátorů, díky unikátnímu designu a špičkovým technologiím jsou celosvětově oblíbeny a rozšířeny na evropském i americkém trhu.

 

              

                

Copyright © 2014 velkoobchod Innokin cz
by borak s.r.o., IČ: 24218847, DIČ: CZ24218847
Vinohradská 2030/44, Praha 2
tel.:+420 775 209 203
Upozorňujeme, že nikotin je jedovatá látka a není určen ke konzumaci, elektronická cigareta, inhalátor a náplně musí být z dosahu dětí a mladistvých, určeno pouze pro dospělé.