Innokin iTaste VV 3.0 Express Acryl Box (White)

Innokin iTaste VV 3.0 Express Acryl Box (White)
Innokin iTaste VV 3.0 Express Acryl Box (White) Innokin iTaste VV 3.0 Express Acryl Box (White) Innokin iTaste VV 3.0 Express Acryl Box (White)
Výrobce: Innokin
Model: itaste-vv-v3-express-w
EAN: 6921426690016
Dostupnost: Předobjednávka

Dostupné varianty:


Barva:


Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Innokin iTaste VV Express je nejnovější verze 3.0 nabízí jak změnu voltů tak i wattů, elektronický inhalátor iTaste VV má modře podsvícený LCD display, venkovní eGo závit, micro USB konektor, připojení Passtrough, včetně svinovacího kabelu s USB konektorem. Nově je přidáno pronýtování horní i spodní části inhalátoru, což zaručuje větší odolnost výrobku proti poškození. Sada je v elegantní průhledné plastové (akrylátové) krabičce, kde je zaznamenáno jedinečné identifikační číslo, dokazující původ výrobku Innokin iTaste!

Barevné provedení: bílá, černá, chameleon, stříbrná

Obsah balení:
1x iTaste VV (v3.0) Polymer Li-ion dobíjecí baterie (800mAh),
1x USB samonavíjecí kabel iTaste,
1x anglický a český návod k použití,
1x dárková krabička

Velkoobchodní cena: viditelná pouze pro přihlášené obchodníky
Doporučená koncová cena: 1099,- včetně DPH

itaste vv 3.0 je mikroprocesorem řízený inhalátor, který má snadno řiditelné napětí - změnu voltů i wattů, díky kterému se dá výborně přizpůsobit potřebám clearomizéru či cartomizéru a e-liquidu. Použitím jednoduchých tlačítek může kuřák navolit napětí voltů mezi 3,3 V až 5,0 V v krocích po 0,1 V a změnit watty od 6.0 do 11.0 W po 0,5 W. Proto si také s tou samou náplní můžete vychutnat různé chutě a intenzitu kouře. Je to dané rozdílnou teplotou a koncentrací páry.

Inhalátor Innokin itaste VV používá zabudovanou 800 mAh polymer Li-Ion nabíjecí baterii s vysokým výkonem.
itaste VV má zabudovaný displej, napětí se dá zvolit přímo na baterii bez nutnosti nějakého dodatečného zařízení. Díky nastavitelnému napětí se tak rozšiřují další možnosti při použití, a to absolutně rychle a jednoduše.

http://www.youtube.com/watch?v=tiJq_sMe6-s
Copyright © 2014 velkoobchod Innokin cz
by borak s.r.o., IČ: 24218847, DIČ: CZ24218847
Vinohradská 2030/44, Praha 2
tel.:+420 775 209 203
Upozorňujeme, že nikotin je jedovatá látka a není určen ke konzumaci, elektronická cigareta, inhalátor a náplně musí být z dosahu dětí a mladistvých, určeno pouze pro dospělé.